• Zahradní nábytek

 • ALL+ je nová značka Alluminio Sammarinese, která přináší hliníkový nábytek pro vnitřní i venkovní veřejné prostory. Výrobky jsou věnované především lidem, kteří obdivují tento materiál jako plně recyklovatelný a tudíž bezpečný k životnímu prostředí. Značka ALL+ kombinuje design a technologii, soustředí se na know-how a výzkum, s kreativitou vytváří moderní tvary. ALL+ interpretuje vnitřní a venkovní prostory skrze realizaci a mixování systémů, které jsou v návrhu vždy citlivé a estetické v jednotlivých prvcích, s hlubokým respektem pro strukturální podstatu výrobku a formální určení jednotlivých projektů.

  http://www.allplus.eu
 • Pokud hledáte zahradní nebo exteriérový nábytek luxusní kvality, tak ho najdete u německé firmy Dedon, která jako první převedla umělé vlákno (syntetická pryskyřice) do podoby venkovního nábytku. Firma disponuje produkty moderního designu a zároveň je jejich výroba šetrná k životnímu prostředí. Jejich sortiment Vás láká k báječnému odpočinku v objetí přírody a k harmonii v tomto již tak uspěchaném světě, jsou také nádhernou ozdobou zahrad, bazénu a otevřených teras, kde zároveň nabízí malý kousek klidu a harmonie.

  http://www.dedon.de
 • Prestižních světový výrobce venkovního i interiérového nábytku z hliníku. Vyniká skvělou kombinací designu, pohodlí a zpracování. Nábytek je často používán i do zátěžových prostor vzhledem ke svým mechanickým vlastnostem a vysoké odolnosti vůči vnějším vlivům.

  http://www.fastspa.com
 • Driade je estetická dílna, která hned od začátku spolupracovala s designéry schopnými předvídat nové linie v oblasti výzkumu a vývoje. Navrhuje filozofii domácího života založenou na přesvědčení, že eklekticismus, kulturní koláž, zvědavost a překvapení, představují skutečný smysl našeho věku. V průběhu let vyráběla nábytek a objekty tak, aby doplňovaly každé stávající vybavení a požadavky různých životních stylů. Dnes se obsah Driade katalogů skládá z hotových nábytkových sestav, dalšího vybavení, kuchyní, doplňků a uměleckých předmětů a předmětů pro každodenní použití.
  Sortiment je rozdělen do čtyř značek: Driade - Filozofie bydlení, Driadechef - Kultura vaření, Driadestore - Domov světla a Driadekosmo - Svět objektů.

  http://www.driade.com
 • Skutečná laboratoř nápadů, ve které jsou nejvíce inovativní designové nápady vybrány a transformovány do nového a konstrukčního řešení, vyjadřující styl a barvu, funkčnost a estetiku, univerzálnost a prestiž plastového nábytku do interiéru a exteriéru.

  http://www.myyour.eu
 • Pedrali, založená v roce 1963, nabízí mezinárodní veřejnosti splnění nejrůznějších potřeb prostřednictvím produktů koncipovaných ve jménu funkčnosti a moderního designu. Současný design stolů a židlí Pedrali spolu s konkurenceschopnou cenou uspokojí různé úrovně potřeb. Tyto charakteristiky dávají Pedrali přístup do různých sektorů trhu, ať už jsou to velké smluvní zakázky nebo vybavení do domácnosti. Díky specializaci výrobních oddělení v Mornico Al Serio (Bergamo) a Manzano (Udine) jsou Pedrali výrobky "100% Made in Italy".

  http://www.pedrali.it
 • Španělská firma, která nabízí interiérový i zahradní nábytek v prvotřídní kvalitě je synonymem reprezentativního vzhledu, vždy s ohledem na praktičnost či detaily každé zahradní soupravy. Nabízí široký sortiment nábytku v různých stylech od moderního k tradičnímu stylu pod vedením mezinárodních výrobců. Výběr zahrnuje i klasický anglický zahradní design z dob okružních plaveb a grandhotelů, stejně jako inovativní design od nejlepších španělských návrhářů. Hlavními devizami nábytku Point 1920 je skvělá kombinace stylu, přijatelné ceny a schopnosti uchovat si stálost materiálu i za deště a přímého slunečního svitu. Nábytek Point je skvělou investicí pro Váš dům nebo chatu.ovém trhu. V uplynulých 40 let Point vždy vyráběl kvalitní produkty s italským stylem. Každému prvku je věnována péče a pozornost, každá jednotlivá pohovka prochází různými fázemi výrobních a kontrolních prvků. Řemeslníci neustále kontrolují i ten nejmenší detail, který odlišuje pohovky Polaris od konkurence.

  http://www.point1920.com/
 • Jméno Royal Botania naráží na přírodní krásy svěží botanické zahrady a současně luxus "královské třídy". původní záměr Royal Botania byl skloubit vynikající kvalitu a svěží design zahradního nábytku z teakového dřeva. Společnost se rychle stala mezinárodním synonymem luxusní kvality a designu. Pověst firmy a obchodní název získaly celosvětové uznání.
  Na tento úspěch navázaly nová kolekce venkovního nábytku, venkovního osvětlení a koupelnového nábytku. V souladu s růstem firmy se vývojový tým rozšířil a zavedl nové materiály jako je nerez ocel, hliník a syntetická vlákna.
  Royal Botania sídlí v belgických Antverpách a zaměstnává přes 800 lidí po celém světě. K dispozici je velký sklad 100.000 m3, který uchovává všechny produkty před jejich pečlivým rozesláním spokojeným zákazníkům z celého světa.

  http://www.royalbotania.com
 • Italský designový bytový nábytek. Hlavním zastoupením této značky je jídelní nábytek, který svým jedinečným designem zvýrazní moderní interiér. Důležitým sortimentem je vybavení na terasy a zahrady v kombinaci materiálů kov a umělý výplet nebo ratan.

  http://www.varaschin.it
 • Atmosphera představuje to nejlepší konstrukční řešení pro soukromé domy, hotely, Resort & Spa, restaurací, barů a turistické hotelových zařízení. Je kladen důraz na detail a provedení s cílem uspokojit přání a potřeby zákazníka. Firma spolupracuje s mnoha architekty, designéry a dekoratéry interiérů ,a to jak v Itálii, tak i v zahraničí. Atmosphera AVANTGARDEN představuje svou novou kolekci nábytku pro exteriér 2013. Struktury jsou vyrobeny z práškově lakovaného hliníku. Vazby-výplety jsou odborně ručně tkané a vyrobeny ze syntetické pryskyřice polyethylenu. Použité materiály věrně připomínají ty nejlepší přírodní vlákna a nabízejí vysokou kvalitu, jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám, jako je déšť, voda a vystavení slunci.

  http://www.atmosphera.biz
 • Corradi navrhuje a vyrábí unikátní, luxusní stínící pergoly se zatahovacími krycími systémy, dále stínící markýzy, zahradní nábytek a nádherné doplňky pro zahradní posezení, jako jsou svíčky, lampy, koberce, květináče, zástěny, krby.

  http://www.corradi.eu
 • Výrobky značky Magis dodají Vaší domácnosti neobyčejné kouzlo. Jsou nápadité, praktické a neotřelé. Magis myslí i na děti! Pejsek Puppy uchvátí každou dětskou duši.

  http://www.magisdesign.com
 • Italská firma působící na trhu s nábytkem více jak 50 let. V nabídce má širokou škálu výrobků pro dům a zahradu. Sortiment se vyznačuje maximální funkčností a velkou pozorností na detail.

  http://www.scab.it
 • Přední italský výrobce svítícího nábytku,květináčů a svítidel.

  http://www.slidedesign.it
 • Představujeme Vám značku, která se specializuje na stínící techniku balkonů, teras, bazenů či venkovních posazení. Prostory díky tomuto vybavení získají neotřelý design a Vy příjemný stín. Nabízíme Vám nepřebernou škálu možností upevnění slunečníků,velké barevné spektrum,tvary a velikosti stínící techniky.

  http://www.umbrosa.be
 • UP ON – Značka UP ON nabízí moderní a zároveň cenově dostupný polykarbonátový nábytek. Italský design, velké množství barev a modelů. V nabídce jsou jídení i barové židle, stoly, zahradní nábytek. To vše je určeno jak pro širokou veřejnost, tak i pro bary, restaurace, kavárny, veřejné prostory.

  http://www.up-on.it
 • Mladý, inovativní, dynamický, to je VONDOM, přední společnost v návrhu, výrobě indoorového i outdoorového nábytku, květináčů, osvětlení a venkovních koberců. Vzhledem k tomu, že DESIGN je naše vášeň, jsme schopni spolupracovat s významnými designéry po celém světě, jako jsou Stefano Giovannoni, Ludovica + Roberto Palomba, Javier Mariscal, Karim Rashid, A-cero, Ramón Esteve a další. VONDOM umožňuje nabídnout zákazníkům unikátní a exkluzivní ambient do jejich domovů a prostorů představující čistý středomořský styl.

  http://www.vondom.com