• Stoly a židle

 • Společnost Calligaris byla založena v roce 1923, kdy Antonio Calligaris vytvořil svou první židli "Marocca". V roce 1930 předal Antonio rodinnou firmu svému synovi Romeovi. Za třicet letech přeměnil Romeo malou dílnu svého otce na inovativní společnost vedoucí produkci nábytku v Itálii. Calligaris se stal natolik úspěšnou společností, že od roku 1990 začal prodávat mezinárodně a expandoval do 4 nových zemí včetně USA.
  Dnes Calligaris pokračuje v tradici průmyslového lídra. S maximálním soustředěním na technologie a rozvoj Calligaris stále hledá schopné lidi, nejdůležitější zdroj pokroku a vývoje, díky kterým si společnost drží vedoucí pozici v nábytkovém průmyslu. Výsledkem je nový koncept "svobody bydlení", zdůrazněn extrémní variabilitou a funkčností jednotlivých produktů. Toto dovoluje zákazníkům vytvořit si prostor k bydlení přesně podle svých představ.
  Pokud preferujete čisté linie a jednoduchý styl, nehledejte nic jiného než Calligaris. Od elegantní jídelních stolů, přes jídelní židle a barevné barové židle pro vaši kuchyni, po nízkoprofilové platformy lůžek a komody pro Vaši ložnici, jakýkoliv styl libovolného pokoje můžete vybavit nábytkem Calligaris. Podívejte se na jejich současné konferenční stoly do obývacího pokoje, nebo jejich módní pohovky a dvousedačky, které udávají tón v moderní domácnosti. Jemný retro styl kusů od Calligaris bude určitě sbírat spoustu obdivu vašich hostů.

  http://www.calligaris.com
 • COM.P.AR se zrodil v roce 1984 a postupem času se vypracoval do popředí v oblasti vybavení interiérů. Mladá a dynamická společnost usiluje o úspěšnou kombinaci inovativního lehkého designu a funkčnosti výrobků. Tato firma nabízí velký výběr interiérových prvků z kvalitních materiálů a v jejich sortimentu najdeme nejen moderní nábytkové sestavy, jídelní stoly, židle, konferenčních stolky, ale také i bytové doplňky jako jsou věšáky, toaletní stolky, zrcadla a stojany všestranného využití.

  http://www.compar-srl.it
 • Prestižních světový výrobce venkovního i interiérového nábytku z hliníku. Vyniká skvělou kombinací designu, pohodlí a zpracování. Nábytek je často používán i do zátěžových prostor vzhledem ke svým mechanickým vlastnostem a vysoké odolnosti vůči vnějším vlivům.

  http://www.fastspa.com
 • Driade je estetická dílna, která hned od začátku spolupracovala s designéry schopnými předvídat nové linie v oblasti výzkumu a vývoje. Navrhuje filozofii domácího života založenou na přesvědčení, že eklekticismus, kulturní koláž, zvědavost a překvapení, představují skutečný smysl našeho věku. V průběhu let vyráběla nábytek a objekty tak, aby doplňovaly každé stávající vybavení a požadavky různých životních stylů. Dnes se obsah Driade katalogů skládá z hotových nábytkových sestav, dalšího vybavení, kuchyní, doplňků a uměleckých předmětů a předmětů pro každodenní použití.
  Sortiment je rozdělen do čtyř značek: Driade - Filozofie bydlení, Driadechef - Kultura vaření, Driadestore - Domov světla a Driadekosmo - Svět objektů.

  http://www.driade.com
 • Image firmy Kartell a její 60-ti letou historii lze popsat skrze produkty této společnosti. Vývoj společnosti a její strategie, pozornost věnovaná technologiím, projektování a designu mohou být oceněny při sledování jejich produktů. Produkty Kartellu vyjadřují jazyk a atmosféru doby, ve které vznikly, ale současně jsou to "nadčasové kousky", které obsahují další hodnoty a odkazy a proto se stávají nedílnou součástí domácí italské scény. Dnes jsou produkty firmy distribuovány do 96 zemí po celém světě. V nabídce firmy nalezneme stoly, židle, lampy a další drobný nábytek od nejslavnějších světových designerů jako Ron Arad, Antonio Citterio nebo Philippe Starck.

  http://www.kartell.it
 • Pedrali, založená v roce 1963, nabízí mezinárodní veřejnosti splnění nejrůznějších potřeb prostřednictvím produktů koncipovaných ve jménu funkčnosti a moderního designu. Současný design stolů a židlí Pedrali spolu s konkurenceschopnou cenou uspokojí různé úrovně potřeb. Tyto charakteristiky dávají Pedrali přístup do různých sektorů trhu, ať už jsou to velké smluvní zakázky nebo vybavení do domácnosti. Díky specializaci výrobních oddělení v Mornico Al Serio (Bergamo) a Manzano (Udine) jsou Pedrali výrobky "100% Made in Italy".

  http://www.pedrali.it
 • Italská firma je zárukou kvality a zkušeností značky Made in Italy na celém světě. Cílem společnosti je spojit nejen krásu a funkčnost, tradice a inovace, avšak také důraz na detail a soudržnost mezi jednotlivými produkty.

  http://www.tonincasa.it
 • Nová mladá dynamická společnost nabízející jedinečné výrobky, které jsou charakteristické svým moderním a luxusním designem vysoké kvality vyrobené z ekologických materiálů. V rozsáhlé nabídce najdeme židle, skleněné jídelní i konferenční stolky, obývací sestavy, postele, knihovny, ložnice s manželskou postelí, komody, noční stolky a jiné bytové doplňky.

  http://www.unicoitalia.it
 • Casprini je v nábytkářském průmyslu synonymem pro odbornost, profesionalitu a kvalitu. Všechny výrobky Casprini se mohou pochlubit zárukou dokonalosti a značkou MADE IN ITALY – 100%vyrobeno v Itálii.

  http://www.casprini.it
 • Společnost Eurosedia Design existuje od konce 70.let minulého století a v její nabídce naleznete židle a stoličky ze dřeva, kovu nebo plastu, skládací židle, stoly, konzole, kancelářské židle.To vše jak v klasickém stylu,tak i v moderním či rustikálním.

  http://www.eurosedia.com
 • Výrobky značky Magis dodají Vaší domácnosti neobyčejné kouzlo. Jsou nápadité, praktické a neotřelé. Magis myslí i na děti! Pejsek Puppy uchvátí každou dětskou duši.

  http://www.magisdesign.com
 • Krédo této firmy zní: DESIGN je více než ESTETIKA. Společnost navrhuje a vyrábí židle a stoly. Mezi hlavní projekty této značky patří např. vybavení prostor světových firem, jako jsou BMW, Mc Donald, Puma, Nike, Lufthansa, Air France, Sony, L'OREAL, Siemens a jiné.

  http://www.parridesing.it
 • Italská firma působící na trhu s nábytkem více jak 50 let. V nabídce má širokou škálu výrobků pro dům a zahradu. Sortiment se vyznačuje maximální funkčností a velkou pozorností na detail.

  http://www.scab.it
 • UP ON – Značka UP ON nabízí moderní a zároveň cenově dostupný polykarbonátový nábytek. Italský design, velké množství barev a modelů. V nabídce jsou jídení i barové židle, stoly, zahradní nábytek. To vše je určeno jak pro širokou veřejnost, tak i pro bary, restaurace, kavárny, veřejné prostory.

  http://www.up-on.it
 • Dynamická společnost působí v oblasti designu interiérů. Výroba se skládá z různých typů židlí a křesel pro kanceláře, komunity a domácnosti. Posláním a filozofií společnosti je snoubit komfort a design. Díky výzkumu regonomie nabízí výrobní linky Kastel nejlepší funkčnost a vysoce prestižní image. Úspěch firmy Kastel je důsledkem profesionality zaměstnanců a jejich schopnosti pracovat v týmu.

  http://www.kastel.it/
 • Italská firma Bonaldo působí na trhu s nábytkem již od roku 1936 a všechny její produkty jsou vytvořeny a vyrobeny v Itálii.Výrobní proces,který byl zdokonalen v průběhu času, si stále zachovává kreativitu a kvalitu. Se společností spolupracují význámní návrhaři, mezi které patří například Karim Rashid a Mauro Lipparini . Bonaldo získalo i mnoho prestižních ocenění za své návrhy v oblasti designu nábytku. Produkty zcela odráží italský vkus a životní styl.

  http://www.bonaldo.it/en
 • Linea Fabbrica je svět sezení a neustálý důraz na technické a obchodní potřeby trhu a pokročilý technologický a estetický výzkum ve světě profesionálního posezení. Linea Fabbrica je také vyvážený a vítězný mix komfortu a ergonomie, designu a funkčnosti, ceny a služeb.

  http://www.lineagroupitalia.com/
 • Společnost CATTELAN ITALIA byla založena v roce 1979 jako rodinná firma obchodující s mramorem. Na základě rostoucí poptávky trhu, rozšířila firma v roce 1989 svůj sortiment o kolekci s velkým výběrem jídelních stolů, židlí, knihoven a dalšího příslušenství za použití dřeva, skla, kůže a kovu. CATTELAN ITALIA se tak stala prestižní značkou na trhu v oblasti designového nábytku.

  http://www.cattelanitalia.com/en/homepage