• Kuchyně

 • Příběh Binova začíná v řemeslné dílně v Assisi v Itálii. Padesát let výzkumu a projektování jsou zárukou mimořádné péče při výběru materiálů, zpracování a výrobě kuchyňských systémů Binova, zatímco úzká spolupráce s prestižními renomovanými architekty a designéry zajišťuje moderní vzhled, ale zároveň funkčnost a ergonomii.
  Řemeslná minulost firmy, zděděná jako rodinná tradice, a jejich neustálé hledání kvality v každém detailu, od povrchových úprav až k surovému materiálu, jsou dokonale spojeny v elegantní a střízlivou kuchyni.
  Estetika, vždy ve službách funkčnosti, spolu s technologií ponechává prostor k inovaci. Moduly, sestavené u zdi nebo volně v prostoru, jsou umístěny s grácií a jednoduchostí, ponechávajíce prostor lidem, kteří jsou ti nejdůležitější protagonisté.
  Prostor si tak udržuje formální čistotu a nehmotnou lehkost, kde je možné se obratně pohybovat mezi chutí, aroma a smysly. Plynoucí prostor kuchyně přináší do domácnosti organizovanost nutnou k přípravě pokrmů, zatímco kompaktnost a solidnost celku dovolují přísně elegantní italský design.
  Kompaktnost a pevnost, srdce a duše kuchyňské linky Binova, vyrůstají měkké a nečekané, pečlivě elegantní v italském designu a kvalitě, konstantní v čase.

  http://www.binova.it
 • Extrémně stabilní firma na italském trhu zabývající se výrobou kuchyní, obývacích pokojů, ložnicí, nábytkem pro děti v klasickém nebo moderním provedení.
  Jejich motto zní: "Klientovo nadšení a spokojenost jsou naším důvodem k bytí. To je důvod, proč jsme vytvořili tak rozsáhlý sortiment výrobků určený pro ty, kdo žijí okamžikem, výrobky v nichž se snoubí kvalita a design za přijatelnou cenu."

  http://www.spar.it