• Obývací nábytek

 • Společnost Calligaris byla založena v roce 1923, kdy Antonio Calligaris vytvořil svou první židli "Marocca". V roce 1930 předal Antonio rodinnou firmu svému synovi Romeovi. Za třicet letech přeměnil Romeo malou dílnu svého otce na inovativní společnost vedoucí produkci nábytku v Itálii. Calligaris se stal natolik úspěšnou společností, že od roku 1990 začal prodávat mezinárodně a expandoval do 4 nových zemí včetně USA.
  Dnes Calligaris pokračuje v tradici průmyslového lídra. S maximálním soustředěním na technologie a rozvoj Calligaris stále hledá schopné lidi, nejdůležitější zdroj pokroku a vývoje, díky kterým si společnost drží vedoucí pozici v nábytkovém průmyslu. Výsledkem je nový koncept "svobody bydlení", zdůrazněn extrémní variabilitou a funkčností jednotlivých produktů. Toto dovoluje zákazníkům vytvořit si prostor k bydlení přesně podle svých představ.
  Pokud preferujete čisté linie a jednoduchý styl, nehledejte nic jiného než Calligaris. Od elegantní jídelních stolů, přes jídelní židle a barevné barové židle pro vaši kuchyni, po nízkoprofilové platformy lůžek a komody pro Vaši ložnici, jakýkoliv styl libovolného pokoje můžete vybavit nábytkem Calligaris. Podívejte se na jejich současné konferenční stoly do obývacího pokoje, nebo jejich módní pohovky a dvousedačky, které udávají tón v moderní domácnosti. Jemný retro styl kusů od Calligaris bude určitě sbírat spoustu obdivu vašich hostů.

  http://www.calligaris.com
 • COM.P.AR se zrodil v roce 1984 a postupem času se vypracoval do popředí v oblasti vybavení interiérů. Mladá a dynamická společnost usiluje o úspěšnou kombinaci inovativního lehkého designu a funkčnosti výrobků. Tato firma nabízí velký výběr interiérových prvků z kvalitních materiálů a v jejich sortimentu najdeme nejen moderní nábytkové sestavy, jídelní stoly, židle, konferenčních stolky, ale také i bytové doplňky jako jsou věšáky, toaletní stolky, zrcadla a stojany všestranného využití.

  http://www.compar-srl.it
 • V nábytkářském průmyslu se firma pohybuje od roku 1956, současný název převzala v roce 1993. S výrobní oblasti, která zaujímá celkovou rozlohu téměř 50.000 metrů čtverečních, společnost patří mezi nejvýznamnější producenty v domácím prostředí, zejména co se týká výroby skříní, ložnic a obývacích pokojů. Společnost má kompletní výrobní cyklus, který umožňuje přímou kontrolu nad všemi fázemi zpracování. Tato struktura umožnila zavedení nových a flexibilnější produktových řad, které jsou vytvářeny ve spolupráci s předními designéry.

  http://www.mercantini.it
 • Extrémně stabilní firma na italském trhu zabývající se výrobou kuchyní, obývacích pokojů, ložnicí, nábytkem pro děti v klasickém nebo moderním provedení.
  Jejich motto zní: "Klientovo nadšení a spokojenost jsou naším důvodem k bytí. To je důvod, proč jsme vytvořili tak rozsáhlý sortiment výrobků určený pro ty, kdo žijí okamžikem, výrobky v nichž se snoubí kvalita a design za přijatelnou cenu."

  http://www.spar.it
 • Italská firma je zárukou kvality a zkušeností značky Made in Italy na celém světě. Cílem společnosti je spojit nejen krásu a funkčnost, tradice a inovace, avšak také důraz na detail a soudržnost mezi jednotlivými produkty.

  http://www.tonincasa.it
 • Nová mladá dynamická společnost nabízející jedinečné výrobky, které jsou charakteristické svým moderním a luxusním designem vysoké kvality vyrobené z ekologických materiálů. V rozsáhlé nabídce najdeme židle, skleněné jídelní i konferenční stolky, obývací sestavy, postele, knihovny, ložnice s manželskou postelí, komody, noční stolky a jiné bytové doplňky.

  http://www.unicoitalia.it
 • Italská firma Bonaldo působí na trhu s nábytkem již od roku 1936 a všechny její produkty jsou vytvořeny a vyrobeny v Itálii.Výrobní proces,který byl zdokonalen v průběhu času, si stále zachovává kreativitu a kvalitu. Se společností spolupracují význámní návrhaři, mezi které patří například Karim Rashid a Mauro Lipparini . Bonaldo získalo i mnoho prestižních ocenění za své návrhy v oblasti designu nábytku. Produkty zcela odráží italský vkus a životní styl.

  http://www.bonaldo.it/en
 • Společnost CATTELAN ITALIA byla založena v roce 1979 jako rodinná firma obchodující s mramorem. Na základě rostoucí poptávky trhu, rozšířila firma v roce 1989 svůj sortiment o kolekci s velkým výběrem jídelních stolů, židlí, knihoven a dalšího příslušenství za použití dřeva, skla, kůže a kovu. CATTELAN ITALIA se tak stala prestižní značkou na trhu v oblasti designového nábytku.

  http://www.cattelanitalia.com/en/homepage