• Postele a ložnice

 • Společnost Calligaris byla založena v roce 1923, kdy Antonio Calligaris vytvořil svou první židli "Marocca". V roce 1930 předal Antonio rodinnou firmu svému synovi Romeovi. Za třicet letech přeměnil Romeo malou dílnu svého otce na inovativní společnost vedoucí produkci nábytku v Itálii. Calligaris se stal natolik úspěšnou společností, že od roku 1990 začal prodávat mezinárodně a expandoval do 4 nových zemí včetně USA.
  Dnes Calligaris pokračuje v tradici průmyslového lídra. S maximálním soustředěním na technologie a rozvoj Calligaris stále hledá schopné lidi, nejdůležitější zdroj pokroku a vývoje, díky kterým si společnost drží vedoucí pozici v nábytkovém průmyslu. Výsledkem je nový koncept "svobody bydlení", zdůrazněn extrémní variabilitou a funkčností jednotlivých produktů. Toto dovoluje zákazníkům vytvořit si prostor k bydlení přesně podle svých představ.
  Pokud preferujete čisté linie a jednoduchý styl, nehledejte nic jiného než Calligaris. Od elegantní jídelních stolů, přes jídelní židle a barevné barové židle pro vaši kuchyni, po nízkoprofilové platformy lůžek a komody pro Vaši ložnici, jakýkoliv styl libovolného pokoje můžete vybavit nábytkem Calligaris. Podívejte se na jejich současné konferenční stoly do obývacího pokoje, nebo jejich módní pohovky a dvousedačky, které udávají tón v moderní domácnosti. Jemný retro styl kusů od Calligaris bude určitě sbírat spoustu obdivu vašich hostů.

  http://www.calligaris.com
 • Rok 1978 byl milníkem v historii výroby moderních postelí. Byl to rok založení firmy Flou, společnosti s jasným cílem inovovat ložnice a nabídnout novou "kulturu spaní". V současné době Flou vyrábí více než 50 druhů postelí ve velikostech pro jednu osobu až po "královské" velikosti, rozkládací pohovky a lenošky v provedení látkovém, kůži, dřevě atd. Firma také vyrábí doplňky jako matrace, polštáře, rošty, povlečení a nábytek do ložnice - komody, prádelníky, noční stolky, křesla, zrcadla, lampy nebo knihovny.

  http://www.flou.it
 • V nábytkářském průmyslu se firma pohybuje od roku 1956, současný název převzala v roce 1993. S výrobní oblasti, která zaujímá celkovou rozlohu téměř 50.000 metrů čtverečních, společnost patří mezi nejvýznamnější producenty v domácím prostředí, zejména co se týká výroby skříní, ložnic a obývacích pokojů. Společnost má kompletní výrobní cyklus, který umožňuje přímou kontrolu nad všemi fázemi zpracování. Tato struktura umožnila zavedení nových a flexibilnější produktových řad, které jsou vytvářeny ve spolupráci s předními designéry.

  http://www.mercantini.it
 • Dvacet let historie, vášně, zvědavosti, hledání funkčnosti a krásy. Svět Noctis se narodil na konci tisíciletí a roste na úsvitu nového věku, přičemž kvalita je klíčem každého projektu, při respektování absolutní stylistické čistoty. K popisu je ještě třeba dodat nejnovější technologie a zkušené pracovníky továren Noctis. Díky tomu všemu se Noctis stal za pár let významným hráčem na poli selektivního a náročného trhu s postelemi.

  http://www.noctis.it
 • Každý zaměstnanec v týmu MAXDIVANI ctí dílo firmy v minulosti a nadále nabízí vysokou kvalitu sortimentu za příznivé ceny. Ať už jsou to předem prodané nebo velké objednávky, MAXDIVANI se zavazuje každý den poskytovat kvalitní služby zákazníkům, především včasné dodání a plynulý tok informací. Pečlivý výběr surovin a láska k práci umožňují společnosti nabídnout vynikající kvalitu za konkurenceschopné ceny.
  Maxdivani vždy trvá na nejvyšších standardech kvality a má cit pro nádherné detaily. Vše se uzavírá v záviděníhodné rovnováze, kráse ručně vyráběného nábytku podle tradice s výhodami používání moderních technologií. Každý šev, každý záhyb je pracován s velkou zručností a snahou vyrábět nejlepší možné výrobky. Každý model v kolekci odráží závazek společnosti k posílení italského stylu, a především 50 zkušeností při tvorbě a výrobě kvality a servisu. Značka MAXDIVANI je proto synonymem propracované konstrukce, zejména pokud se jedná o pohodlí a komfort.

  http://www.maxdivani.it
 • Extrémně stabilní firma na italském trhu zabývající se výrobou kuchyní, obývacích pokojů, ložnicí, nábytkem pro děti v klasickém nebo moderním provedení.
  Jejich motto zní: "Klientovo nadšení a spokojenost jsou naším důvodem k bytí. To je důvod, proč jsme vytvořili tak rozsáhlý sortiment výrobků určený pro ty, kdo žijí okamžikem, výrobky v nichž se snoubí kvalita a design za přijatelnou cenu."

  http://www.spar.it
 • Italský výrobce sedacích souprav, stolů, židlí, postelí, skříní aj. Moderní nábytek je vybaven prvky, které jsou výrazné pro svoji výjimečnou kvalitu a nadčasovou elegancí.

  http://www.bebitalia.it
 • Italská firma, zabývající se výrobou pohovek a postelí, které jsou nadmíru pohodlné a nezabírají zbytečně volný prostor. Byly navrženy pohovky se sklopnými rošty, které jsou vhodné především uspokojit každodenní potřeby spánku, ale obecně řečeno, byly nepohodlné a nepraktické. Proto společnost vyvinula nástěnné postele SmartBeds s následujícími rysy: bezpečnost, spolehlivost, snadnost použití, komfort, modulární design, estetická hodnota a prostorové úsporné řešení. Postele umožňují uživatelům žít komfortně i v malých bytových prostorech.

  http://www.colombo907.com
 • Italská firma Bonaldo působí na trhu s nábytkem již od roku 1936 a všechny její produkty jsou vytvořeny a vyrobeny v Itálii.Výrobní proces,který byl zdokonalen v průběhu času, si stále zachovává kreativitu a kvalitu. Se společností spolupracují význámní návrhaři, mezi které patří například Karim Rashid a Mauro Lipparini . Bonaldo získalo i mnoho prestižních ocenění za své návrhy v oblasti designu nábytku. Produkty zcela odráží italský vkus a životní styl.

  http://www.bonaldo.it/en