• Drobný nábytek

 • COM.P.AR se zrodil v roce 1984 a postupem času se vypracoval do popředí v oblasti vybavení interiérů. Mladá a dynamická společnost usiluje o úspěšnou kombinaci inovativního lehkého designu a funkčnosti výrobků. Tato firma nabízí velký výběr interiérových prvků z kvalitních materiálů a v jejich sortimentu najdeme nejen moderní nábytkové sestavy, jídelní stoly, židle, konferenčních stolky, ale také i bytové doplňky jako jsou věšáky, toaletní stolky, zrcadla a stojany všestranného využití.

  http://www.compar-srl.it
 • Image firmy Kartell a její 60-ti letou historii lze popsat skrze produkty této společnosti. Vývoj společnosti a její strategie, pozornost věnovaná technologiím, projektování a designu mohou být oceněny při sledování jejich produktů. Produkty Kartellu vyjadřují jazyk a atmosféru doby, ve které vznikly, ale současně jsou to "nadčasové kousky", které obsahují další hodnoty a odkazy a proto se stávají nedílnou součástí domácí italské scény. Dnes jsou produkty firmy distribuovány do 96 zemí po celém světě. V nabídce firmy nalezneme stoly, židle, lampy a další drobný nábytek od nejslavnějších světových designerů jako Ron Arad, Antonio Citterio nebo Philippe Starck.

  http://www.kartell.it
 • Italská firma je zárukou kvality a zkušeností značky Made in Italy na celém světě. Cílem společnosti je spojit nejen krásu a funkčnost, tradice a inovace, avšak také důraz na detail a soudržnost mezi jednotlivými produkty.

  http://www.tonincasa.it
 • Nová mladá dynamická společnost nabízející jedinečné výrobky, které jsou charakteristické svým moderním a luxusním designem vysoké kvality vyrobené z ekologických materiálů. V rozsáhlé nabídce najdeme židle, skleněné jídelní i konferenční stolky, obývací sestavy, postele, knihovny, ložnice s manželskou postelí, komody, noční stolky a jiné bytové doplňky.

  http://www.unicoitalia.it
 • Od roku 1949 se výroba drobného nábytku v CAIMI BREVETTI vyznačovala svou všestranností, rozmanitostí, originalitou tvarů a materiálů. Zatímco v první fázi své historie se společnost zaměřuje především na příslušenství a vybavení pro domácnosti a komunity, z nichž některé se staly skutečnými klasikami, tak nyní se zaměřuje na integraci modulárních regálových systémů do kanceláří. Pole příslušenství a vybavení drobným nábytkem, které stále tvoří klíčovou část hospodářství, se stále vyvíjí a rozšiřuje, s přihlédnutím k trendům dnešní moderní doby.

  http://www.caimi.com
 • Výrobky značky Magis dodají Vaší domácnosti neobyčejné kouzlo. Jsou nápadité, praktické a neotřelé. Magis myslí i na děti! Pejsek Puppy uchvátí každou dětskou duši.

  http://www.magisdesign.com
 • Italská firma nabízející designové vybavení domácnosti, kaváren, cukráren a restaurací kvalitním termoplastovým nádobím a doplňky. Z kolekce s názvem OMADA DESIGN si vybere každý podle svého vkusu.

  http://www.adamo.it
 • Přední italský výrobce svítícího nábytku,květináčů a svítidel.

  http://www.slidedesign.it
 • Společnost CATTELAN ITALIA byla založena v roce 1979 jako rodinná firma obchodující s mramorem. Na základě rostoucí poptávky trhu, rozšířila firma v roce 1989 svůj sortiment o kolekci s velkým výběrem jídelních stolů, židlí, knihoven a dalšího příslušenství za použití dřeva, skla, kůže a kovu. CATTELAN ITALIA se tak stala prestižní značkou na trhu v oblasti designového nábytku.

  http://www.cattelanitalia.com/en/homepage