• Kancelářský náb.

 • Italský výrobce DELLA ROVERE je již 30 let světovým producentem kancelářského nábytku nejen pro firmy, ale také pro domácnosti. Vyrábí nábytek pro kanceláře, zasedací místnosti, banky, recepce, školy. Firma disponuje širokou nabídkou stolů, židlí, stolků, sedacích souprav a knihoven. To vše buď v extravagantní linii na jedné straně, nebo v klasicky čisté linii na druhé straně. Kvalitou, designem a inovací výrobků jsou vždy schopni uspokojit potřeby každého zákazníka. Kancelářský nábytek je ideální pro vytvoření pracovního prostředí pro lidi a jejich blaho.

  http://www.dellarovere.it
 • Od roku 1949 se výroba drobného nábytku v CAIMI BREVETTI vyznačovala svou všestranností, rozmanitostí, originalitou tvarů a materiálů. Zatímco v první fázi své historie se společnost zaměřuje především na příslušenství a vybavení pro domácnosti a komunity, z nichž některé se staly skutečnými klasikami, tak nyní se zaměřuje na integraci modulárních regálových systémů do kanceláří. Pole příslušenství a vybavení drobným nábytkem, které stále tvoří klíčovou část hospodářství, se stále vyvíjí a rozšiřuje, s přihlédnutím k trendům dnešní moderní doby.

  http://www.caimi.com
 • Dynamická společnost působí v oblasti designu interiérů. Výroba se skládá z různých typů židlí a křesel pro kanceláře, komunity a domácnosti. Posláním a filozofií společnosti je snoubit komfort a design. Díky výzkumu regonomie nabízí výrobní linky Kastel nejlepší funkčnost a vysoce prestižní image. Úspěch firmy Kastel je důsledkem profesionality zaměstnanců a jejich schopnosti pracovat v týmu.

  http://www.kastel.it/
 • Linea Fabbrica je svět sezení a neustálý důraz na technické a obchodní potřeby trhu a pokročilý technologický a estetický výzkum ve světě profesionálního posezení. Linea Fabbrica je také vyvážený a vítězný mix komfortu a ergonomie, designu a funkčnosti, ceny a služeb.

  http://www.lineagroupitalia.com/