• Sedací soupravy

 • Adrenalina znamená svobodně se vyjádřit, snít nahlas a mít barevnou představivost.
  Společnost představuje produkty neobvyklých tvarů, humorné, pestré a hravé, ale stále věrné myšlence na komfort a funkčnost, které vždy předchází vytvoření židle či pohovky. Výrobky jsou naplněny k prasknutí velmi zvláštní energií, touhu hrát si těch, kteří se rádi obklopují silnými kusy, které jsou schopné nastolit charakter jedinečnosti. Adrenalina nabízí svým zákazníkům možnost osobních změn na výrobcích, nebo dokonce vymýšlet výrobky vlastní.

  http://www.adrenalina.it
 • Domingo Salotti s.r.l. byla založena v roce 1973 jako malá společnosti tesařů a čalouníků, Rychle rostla, zejména na počátku 80. let, kdy vnitřní trh a trh na Středním východě nabízel významný potenciál pro růst.
  Dnes, s pěti výrobními linkami, je společnost schopna uspokojit veškeré potřeby na světovém trhu, od současného designu po klasické linie, od pohovek k nejvíce rafinovanému a exkluzivnímu designu značky Adrenalina.
  Širokou nabídku služeb zahrnuje flexibilní a spolehlivá smluvní výrobní divize, která dělá Domingo Salotti srl ideálním partnerem pro projekty hotelů, nočních klubů, lázní, výletních lodí či vil.
  Zkušenosti získané v minulých letech umožnily zlepšení výrobní techniky a výbornou znalost surovin, což zajišťuje nejvyšší kvalitu a schopnost plnit více požadavků.
  V současné době je silná a dynamická připravena čelit novým výzvám.

  http://www.domingo.it
 • Každý zaměstnanec v týmu MAXDIVANI ctí dílo firmy v minulosti a nadále nabízí vysokou kvalitu sortimentu za příznivé ceny. Ať už jsou to předem prodané nebo velké objednávky, MAXDIVANI se zavazuje každý den poskytovat kvalitní služby zákazníkům, především včasné dodání a plynulý tok informací. Pečlivý výběr surovin a láska k práci umožňují společnosti nabídnout vynikající kvalitu za konkurenceschopné ceny.
  Maxdivani vždy trvá na nejvyšších standardech kvality a má cit pro nádherné detaily. Vše se uzavírá v záviděníhodné rovnováze, kráse ručně vyráběného nábytku podle tradice s výhodami používání moderních technologií. Každý šev, každý záhyb je pracován s velkou zručností a snahou vyrábět nejlepší možné výrobky. Každý model v kolekci odráží závazek společnosti k posílení italského stylu, a především 50 zkušeností při tvorbě a výrobě kvality a servisu. Značka MAXDIVANI je proto synonymem propracované konstrukce, zejména pokud se jedná o pohodlí a komfort.

  http://www.maxdivani.it
 • 40 let věnoval Polaris neutuchající aktivitě při každodenním hledání rovnováhy mezi krásou ručního výrobku a nepochybnou spolehlivostí a výhodami nejnovějších technologií. Každý steh a každý záhyb byly zpracovány s úsilím, získat co nejlepší možný výsledek. Každý model reprezentuje firmu jako závazek k posílení image italských produktů na svět

  http://www.polaris3b.it/
 • Italský výrobce sedacích souprav, stolů, židlí, postelí, skříní aj. Moderní nábytek je vybaven prvky, které jsou výrazné pro svoji výjimečnou kvalitu a nadčasovou elegancí.

  http://www.bebitalia.it
 • BIEL vyrábí inovativní sedací soupravy a křesla. Na základě výzkumných projektů v oboru materiálů a technologií, kombinujeme kreativitu s pevnými základy získanými dlouhou tradicí v oboru. Otevřenost k mezinárodním stylům a schopnost interpretovat trendy, nám dává velmi dobrou odezvu od veřejnosti. Ti, kteří se rozhodnou pro BIEL, získávají partnera s rozsáhlou prodejní sítí, modernost a tradiční hodnoty. Schopnost uspokojit potřeby každého zákazníka (polstrování, barvy, velikosti) v kombinaci s kvalitou a cenou v souladu s trhem dělá ze spoolečnost BIEL dynamickou, spolehlivou a aktuální.

  http://www.biel.it
 • Italská firma Bonaldo působí na trhu s nábytkem již od roku 1936 a všechny její produkty jsou vytvořeny a vyrobeny v Itálii.Výrobní proces,který byl zdokonalen v průběhu času, si stále zachovává kreativitu a kvalitu. Se společností spolupracují význámní návrhaři, mezi které patří například Karim Rashid a Mauro Lipparini . Bonaldo získalo i mnoho prestižních ocenění za své návrhy v oblasti designu nábytku. Produkty zcela odráží italský vkus a životní styl.

  http://www.bonaldo.it/en